×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

A Spor Radyo Canlı radyo

3.0 5.0'ten itibaren 2 Yorum(lar)
A Spor Radyo, İstanbul, Türkiye'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, Türkiye'deki spor olaylarını takip eden bireyler için özel olarak tasarlanmıştır. Hem yerel hem de ulusal seviyelerde son gelişmeleri sunar ve birçok popüler spor dalına ayrıntılı bir şekilde yer verir.

Programında, sporun farklı dallarına özel programlar bulunmaktadır. Futbol, basketbol, voleybol, güreş ve daha birçok spor dalı bulunmaktadır. Programları, ünlü spor yorumcuları tarafından sunulmaktadır. Yayın saatleri, hafta içi ve hafta sonları boyunca sürekli olarak yayın yapılır.

A Spor Radyo, spor dünyasında bulunan tüm başlıkları takip eden, yüksek tempolu ve keyifli bir kanal olarak bilinmektedir. Spor dünyasına ilgi duyan tüm dinleyicilere açık ve güvenilir bir platform sunmaktadır.
A Spor Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
A Spor Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station