×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

AAdem Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
AAdem, İstanbul, Türkiye'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, genel olarak Türkiye'nin farklı bölgelerinden dinleyicilerine hitap etmektedir. Gündüz saatlerinde popüler müzik tarzlarının yanı sıra güncel haber ve konularla ilgili programlar sunmaktadır. Gece saatlerinde ise soft müzikle birlikte, dinleyicilerine dinlenme ve rahatlama imkanı sunmaktadır.

Kanal, Türkçe ve İngilizce karışık bir şekilde yayın yapmaktadır. Günlük program akışında, dinleyiciler için özel yayınlar yapılmaktadır. Kadrosunda birbirinden başarılı ve deneyimli radyo sunucuları bulunmaktadır.

AAdem, müzik, haber, spor ve sağlık gibi birçok konuda programlar sunan bir radyo kanalıdır. Dinleyicilerine gündemdeki gelişmeleri takip etme, keyifli vakit geçirme ve dinlenme fırsatı sağlamaktadır.
AAdem yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
AAdem yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station