×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

AFN Incirlik - The Eagle 107.1 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
The Eagle 107.1, yöresel haberler, müzik ve talk şovlarının yer aldığı bir radyo kanalıdır. Kanal, Amerika Birleşik Devletleri Askeri yayın hizmeti (AFN) tarafından işletilmekte olup, İncirlik'teki Amerikan Hava Üssü'nden yayın yapmaktadır. İncirlik ve çevre bölgelerindeki Amerikan askerleri ve aileleri, yerel halk ve Türkiye'deki diğer uluslararası topluluklar için tasarlanmıştır.

Kanalın programları, haftanın her günü sabah 6:00'dan gece yarısına kadar sunulmaktadır. Güncel haberler, spor etkinlikleri, kültürel olaylar ve müzik çalma listeleri arasında dengeli bir karışım sunuyorlar. Sevilen yerli ve yabancı müziklerin yanı sıra, konuk starların sunumları, yarışmalar, podcast'ler ve diğer eğlenceli etkinlikler de düzenlenir.

The Eagle 107.1, İncirlik'te yaşayanlar için bir bağlantı görevi görür ve askeri topluluğa haberler ve bilgi sunmanın yanı sıra eğlenceli bir radyo deneyimi sunar.
AFN Incirlik - The Eagle 107.1 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
AFN Incirlik - The Eagle 107.1 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station