×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Akustik Türküler Canlı radyo

3.9 5.0'ten itibaren 22 Yorum(lar)
Akustik Türküler, Türkiye'den bir radyo kanalıdır. Genellikle Türk halk müziği ve Türk sanat müziği eserleri ile dolu olan bu kanal, dinleyicilerine unutulmaz Türk müzik deneyimleri sunar. Kanalın yelpazesi, Türk müzik dünyasının en sevilen sanatçılarının en popüler şarkılarını içerir.

Akustik Türküler kanalı, Türkiye'nin geniş bir bölgesinde dinleyicilere hitap etmektedir. Kanal, halk müziği ve Türk sanat müziği icra eden sanatçılar arasında popüler olan Güler Duman, Aşık Veysel, Neşet Ertaş, Selda Bağcan ve daha birçok ismin şarkılarını içerir.

Akustik Türküler, dinleyicilerine her gün düzenli yayınlarıyla eşlik eder. Kanal, öğle saatlerinde yayına başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eder. Kanal, Türkiye'de Türk müziği severler için zengin bir müzik deneyimi sunan popüler bir radyo kanalıdır.
Akustik Türküler yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Akustik Türküler yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Akustik Türküler
Station