×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Arabesk Aski Canlı radyo

4.0 5.0'ten itibaren 4 Yorum(lar)
Türkiye'nin İstanbul şehrinde bulunan Arabesk Aşkı radyo kanalı, Arabesk müzik sevenler için özel olarak tasarlanmıştır. Kanalın amacı, dinleyicilerini sevdikleri müzik türüyle buluşturmak ve tamamen Arabesk müzik odaklı yayınlar sunmaktır.

Arabesk Aşkı, özellikle İstanbul ve çevresindeki bölgedeki müzik sevenler için hazırlanmıştır. Kanalın programı, günün farklı saatlerinde Arabesk müzik yayınları içerir. Dinleyiciler, gün boyunca en sevdikleri şarkıları keşfedebilirler ve arabeske dair haberleri, canlı yayınları ve röportajları dinleyebilirler.

Arabesk Aşkı, geniş bir müzik arşivine sahip olup, Türkiye’nin en iyi Arabesk müzik sanatçılarından oluşan bir müzisyen kadrosuna sahiptir. Kanal, ister evlerinde, ister arabalarda ya da iş yerlerinde bulunsunlar; dinleyicilerin her zaman yanında olmayı hedeflemektedir ve dinleyicilerine değer katan bir radyo kanalıdır.
Arabesk Aski yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Arabesk Aski yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station