×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Arabesk FM Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Arabesk FM, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır ve ana hedef kitlesi Türk müzik hayranlarıdır. Arabesk FM, Türk müzik dünyasının başarılı sanatçılarından en güncel şarkıları çalar ve arabesk, fantezi, popüler Türk müzikleri gibi tarzlara odaklanır. Kanal, İstanbul'da ve Türkiye'nin diğer bölgelerinde dinleyicilerine ulaşır.

Arabesk FM, haftanın her günü yayın yapar ve programında canlı yayınlardan müzik listelerine kadar birçok değişik içerik bulunur. Haftanın belli günleri özel programları vardır ve bu programlarda belirli bir sanatçıya veya müzik tarzına odaklanılır.

Arabesk FM, Türk müziği tutkunlarına en iyi şarkıları sunmakta ve Türkiye'nin dört bir yanındaki dinleyicileriyle bağlantı kurmaktadır.
Arabesk FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Arabesk FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station