×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

ANTAKYA ASYA RADYO - HATAY Canlı radyo

3.0 5.0'ten itibaren 2 Yorum(lar)
Antakya Asya Radyo Hatay, Türkiye'de yer alan, bölge halkına hizmet veren bir radyo kanalıdır. Hatay ilinden yayın yapan kanal, dinleyicilerine güncel haberler, müzik, kültür, sanat ve eğitimle ilgili programlar sunmaktadır. Antakya Asya Radyo Hatay, bölgesel özellikleri göz önünde bulundurarak, dolu dolu bir yayın akışı sunmaktadır.

Kanalın programları arasında yerel sanatçıların performansları, eğitim programları ve sağlık konularında uzmanların sunumu da yer almaktadır. Hafta içi her gün yayın yapan kanalın programları, dinleyici kitlesinin taleplerine göre şekillenmektedir.

Antakya Asya Radyo Hatay, helyum gazıyla dolu balon için ünlüdür. Dinleyiciler, istekleri üzerine kanala balon göndererek, kendilerini radyoya bağlı hissetmektedir. Kanal, bölgesel haberler ve etkinlikleri de yansıtmasıyla, Hatay'daki yaşamın bir parçası haline gelmiştir.
ANTAKYA ASYA RADYO - HATAY yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
ANTAKYA ASYA RADYO - HATAY yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > ANTAKYA ASYA RADYO - HATAY
Station