×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

BAU RADYO Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
BAU RADYO, İstanbul, Türkiye'den bir radyo kanalıdır. İstanbul'da bulunan BAU Üniversitesi tarafından işletilmektedir. Kanal, öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve İstanbul'daki geniş dinleyici kitlesinin ihtiyaçlarına cevap vermek için kurulmuştur.

BAU RADYO'nun programı çeşitlidir ve günün farklı saatlerinde konser kayıtları, söyleşiler, öğrenci programları, haberler ve eğitim programları gibi çeşitli içerikler sunmaktadır. Programlar Türkçe dilinde yayınlanmaktadır.

Kanal, geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir ancak özellikle İstanbul'da yaşayan öğrenciler ve akademisyenler tarafından tercih edilmektedir. BAU RADYO'nun programı, diğer birçok radyo kanalından farklıdır ve farklı içerikler sunması nedeniyle ilgi çekmektedir.
BAU RADYO yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
BAU RADYO yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station