×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Bilecik FM 99.9 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Bilecik FM 99.9, Bilecik'de hizmet veren bir radyo kanalıdır. Bilecik ve çevre bölgelerdeki dinleyici kitlesine hitap eden kanal, çeşitli programları ve yayınlarıyla müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatmayı hedeflemektedir.

Kanalın günlük programları arasında yer alan "Sabah Kahvesi" programı, dinleyicilere güne enerjik bir başlangıç yapma imkanı sunarken, "Akşam Keyfi" programı ise yorgunluğu atıp keyifli bir akşam geçirmek isteyenlere hitap etmektedir. Toplumun farklı kesimlerine yönelik programlar da kanalın programları arasında yer almaktadır.

Bilecik FM 99.9, kaliteli müzik yayınıyla da dikkat çekmektedir. Tüm gün boyunca dinleyicilere birbirinden güzel şarkılar sunan kanal, müzik türleri arasında pop, rock, Türkçe pop ve arabesk müzik gibi çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Bilecik ve çevre bölgelerdeki radyo dinleyicilerine yönelik programları ve kaliteli müzik yayınıyla Bilecik FM 99.9, sektördeki yerini sağlamlaştırmayı başarmaktadır.
Bilecik FM 99.9 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Bilecik FM 99.9 yayınını radio.net uygulamasında dinle

Bilecik adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station