×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Bizim Radyo 41 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Bizim Radyo 41, Türkiye'nin Rize şehrinde faaliyet gösteren yerel bir radyo kanalıdır. Kanal, Rize ve çevre ilçelerde yerleşik olanlar için hazırlanmıştır. Tam zamanlı bir yayın akışına sahiptir ve programı, günün farklı saatlerinde dinleyicilere açık hava müziği, sabah haberleri, spor ve siyasi haberler gibi çeşitli konular sunar.

Bizim Radyo 41, yerel kültürü ve geleneksel değerleri korurken bölge sakinlerine hizmet eden doğru, tarafsız haberler sunma konusunda kendisini adamıştır. Radyo kanalı, yerel haberlerin yanı sıra popüler müzik türlerinde de dinleyicilere hitap eder.

Ergin Arslan, Ayşe Kılıç ve Mehmet Karahan gibi deneyimli sunucuları ile Bizim Radyo 41, yerel dinleyiciler için eğlenceli ve bilgilendirici bir deneyim sunar. Kanal, 41 Frekansı üzerinden dinlenebilir ve online olarak da takip edilebilir.
Bizim Radyo 41 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Bizim Radyo 41 yayınını radio.net uygulamasında dinle

Karabük adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station