×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Bloomberg HT Radyo Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Bloomberg HT Radyo, İstanbul merkezli bir ekonomi haberlerine özel radyo kanalıdır. İş dünyası, ekonomi ve finansal piyasalardaki son gelişmelerle birlikte, yatırım stratejileri ve şirket haberlerine dair en güncel bilgileri sunar. Kanal, Türkiye'de ve dünya genelinde iş yapmak, yatırım yapmak ve finansal kararlar almak isteyen herkes için tasarlanmıştır.

Bloomberg HT Radyo, haftanın yedi günü, 24 saat boyunca canlı yayın yapar. Programları, iş dünyasındaki en önemli isimlerle yapılan röportajlar, ekonomi analizleri ve finans uzmanlarının yorumları gibi zengin bir içeriğe sahiptir. Ayrıca, Türkiye ve dünya ekonomisindeki son gelişmeleri takip eden kapsamlı haber bültenleri ve güncel finansal veriler de sunulur. Kanalın misyonu, iş dünyasına ve yatırımcılara en doğru ve en güncel bilgiyi sağlamaktır.
Bloomberg HT Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Bloomberg HT Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station