×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Bodrum FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Bodrum FM, Türkiye'deki Bodrum ilçesinde yer alan bir radyo kanalıdır. Kanal, Bodrum ve çevre bölgelerdeki dinleyiciler için yayın yapmaktadır. Günün her saatinde çalınan popüler müzik parçaları, haberler ve canlı yayın programları ile Bodrum FM, dinleyicilerine keyifli bir radyo deneyimi sunar.

Kanalın program zamanlaması, sabah saatlerinde güncel haberler ve hava durumu gibi bilgileri içeren programlarla başlar. Öğle saatlerinde ise popüler müzik parçaları çalınır ve canlı yayın programları yapılır. Akşam saatlerinde ise farklı müzik tarzlarına yer verilerek dinleyicilerin beğenisine sunulur.

Bodrum FM, uzun yıllardır Bodrum ve çevre bölgelerdeki dinleyicilerine kaliteli bir radyo hizmeti sunmaktadır. Kanalın dinleyicileri arasında geniş bir kesim yer alır ve kanalın yayınları, bölgedeki birçok kişi tarafından takip edilir.
Bodrum FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Bodrum FM yayınını radio.net uygulamasında dinle

Karpatenvorland adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station