×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Cizre Botan FM Canlı radyo

4.2 5.0'ten itibaren 72 Yorum(lar)
Cizre Botan FM, Türkiye'nin Cizre kentinde yer alan yerel bir radyo kanalıdır. Kanal, Cizre ve çevre bölgelerde yayın yapmakta ve bölge halkına en son haberleri, müzik ve eğlence içeriklerini sunmaktadır.

Programları arasında, güncel haberlerin yanı sıra halkın taleplerine göre belirlenen müzik ve talk-showlar yer almaktadır. Cizre Botan FM, geniş bir müzik yelpazesi sunarak herkesin zevkine uygun müzik seçenekleri sunmaktadır. Kanalın hedefi, bölge halkına değerli bir bilgi ve eğlence kaynağı sağlamaktır.

Cizre Botan FM, haftanın her günü 07.00-24.00 saatleri arasında yayın yapmaktadır. Kanalın başarılı ve deneyimli sunucuları, bölge halkının ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Cizre Botan FM, bölgedeki diğer radyo kanallarından ayrı olarak, bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayan ve onların beklentilerine cevap veren kaliteli bir radyo kanalıdır.
Cizre Botan FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Cizre Botan FM yayınını radio.net uygulamasında dinle

Şirnak adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station