×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

CRI Turk Info Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
CRI Turk Info, İstanbul'da bulunan bir radyo kanalıdır. Kanal, Türkiye'nin her bölgesinde yer alan dinleyicilere seslenmeyi hedeflemektedir.
Programları arasında güncel haberler, kültür, sanat, eğitim ve ekonomi gibi çeşitli konular yer almaktadır. Kanalın yayın akışı gün içerisinde farklı programlarla doludur. Sabah saatlerinde güncel haberler ve trafik durumu bilgileri sunulurken, öğleden sonra ise kültürel etkinlikler ve müzik programlarına yer verilmektedir. Ayrıca, her hafta farklı konukların katıldığı özel programlar da kanalda yayınlanmaktadır. CRI Turk Info, Türkiye'nin farklı bölgelerindeki dinleyicilere hitap ederek, ülkenin kültürel zenginliğini yansıtan programlarıyla dinleyicilerin beğenisini kazanmaktadır.
CRI Turk Info yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
CRI Turk Info yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station