×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

DAMAR TÜRK 34 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
DAMAR TÜRK 34, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Türkiye'nin birçok bölgesinde yayın yapan bu kanal daha çok Türk Halk Müziği, arabesk ve fantezi tarzındaki müzikleri dinleyicileriyle buluşturur. Yerel ve ulusal yayınlar yapmakla birlikte, özellikle İstanbul'da büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

Kanalin programı, genellikle günün belirli saatlerinde yapılan DJ sunumları ve müzik dinletilerinden oluşur. Programlarında ayrıca müziğin yanı sıra, güncel olaylar, kültür sanat, spor, ekonomi ve sağlık konularına da yer verilir.

DAMAR TÜRK 34, kendine özgü yayıncılık anlayışıyla, kaliteli ve etkileyici müziklerini dinleyicileriyle buluşturmayı hedefleyen bir radyo kanalıdır. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de yayın yaparak dinleyicilerine müzik dolu anlar yaşatmaya devam etmektedir.
DAMAR TÜRK 34 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
DAMAR TÜRK 34 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station