×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

DamarTürk FM 97 Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
DamarTürk FM 97, İstanbul'un köklü radyo kanallarından biridir. İstanbul'un tüm bölgelerine yayın yapmakta olan kanal, ana hedef kitle olarak genç dinleyicilere hitap etmektedir. Günün 24 saati kesintisiz müzik yayınına devam eden DamarTürk FM 97, özellikle Türk halk müziği, pop, arabesk ve fantezi türlerine ağırlık vermektedir.

Kanalda ayrıca haftanın farklı günlerine özel programlar da bulunmaktadır. Pazartesi'den Cuma'ya kadar gerçekleştirilen sabah programı ile dinleyiciler güne enerjik bir başlangıç yaparken, akşam programı ise dinlenmek isteyenler için ideal bir seçenek sunmaktadır. Hafta sonları ise farklı konu başlıklarında yapılan özel programlar ile dinleyiciler hem eğleniyor hem de bilgileniyorlar.

DamarTürk FM 97, İstanbul ve çevresindeki dinleyicilerin kaliteli müzik dinleme deneyimi yaşayabilecekleri güvenilir bir radyo kanalıdır.
DamarTürk FM 97 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
DamarTürk FM 97 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station