×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Datça OnAir Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Datça OnAir, Türkiye'nin Datça ilçesi merkezli bir radyo istasyonudur. Kanal, yerel halk ve tatilciler tarafından popüler olan Datça ilçesi ile çevre illere hizmet vermektedir. Radyo yayını, geniş bir kitleye hitap eden güncel müzik ve haber programlarına yer verir. Kanalın programları arasında yerel sanatçılara yer verilen Datça Ege Müziği, bölgesel etkinliklerin duyurulduğu Datça seyyah, yerel haberlerin ve güncel olayların ele alındığı Datça Haber Saati gibi programlar bulunur.

Datça OnAir, hafta içi her gün 07:00-23:00 saatleri arasında yayın yapar. Kanal ayrıca yerel halkın isteklerine ve geri bildirimlerine açık olup, bölgenin kültürel ve sanatsal etkinliklerine de aktif olarak destek verir. Datça OnAir, yerel kültürünü yaşatma ve bölgesel gelişimine katkı sağlama amacıyla önemli bir yerel radyo istasyonu olarak dikkat çeker.
Datça OnAir yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Datça OnAir yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Datça OnAir
Station