×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Datça OnAir Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Datça OnAir Türkiye'de yer alan bir radyo kanalıdır. Kanalın hedefi, Datça ve çevresinde yaşayan herkese ulaşmaktır. Kanal, bölgedeki en son yerel haberler ve etkinliklerle birlikte, müzik ve eğlence programları sunmaktadır.

Datça OnAir, haftanın her günü yayın yapmaktadır. Sabah saatlerinde başlayan programlar, gün boyu devam eder. Kanalın müzik yayınları birçok farklı tarza yer vermektedir. Popüler yerli ve yabancı şarkılar, slow parçalar ve nostaljik hitler sıklıkla çalınmaktadır. Ayrıca, programlar arasında canlı yayınlar da yapılmaktadır.

Datça OnAir, bölgedeki yerel işletmeler ve organizasyonlara destek vermektedir. Kanal, işletmeler için reklam yayınları ve sponsorluk fırsatları sunmaktadır. Her gün binlerce dinleyiciye ulaşan Datça OnAir, yerel halkın güncel haberler ve eğlenceye kolayca erişebilmesini sağlamaktadır.
Datça OnAir yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Datça OnAir yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Datça OnAir
Station