×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Dolunay FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Dolunay FM, İstanbul, Türkiye'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, çeşitli bölgesel yayınları ve müzik türlerini dinleyicilerine sunmaktadır. İstanbul ve çevre illerindeki dinleyiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kanal, farklı zaman dilimlerinde çeşitli programlar sunmaktadır. Sabah programında genel olarak güncel haberler, hava durumu ve trafik bilgileri paylaşılmaktadır. Öğleden sonra ise daha çok müzik programlarına yer verilmektedir. Geceleri ise slow müziklerin yayınlandığı programlara yer verilmektedir.

Dolunay FM, ses kalitesi ve geniş müzik arşivi ile dinleyicilerine keyifli ve kaliteli bir radyo deneyimi sunmayı hedeflemektedir.
Dolunay FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Dolunay FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station