×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Fenomen Oriental Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Fenomen Oriental, İstanbul, Türkiye'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. İstanbul başta olmak üzere özellikle Türkiye'nin doğu bölgelerindeki dinleyicilere hitap etmektedir. Kanalın programları gün boyu müzik yayını üzerine kuruludur ve özellikle Doğu müziği ağırlıklı olarak çalınmaktadır. Dinleyiciler, gün boyunca hareketli ve ritmik müziklerle eğlenirken aynı zamanda da dinamik sunucuların hazırladığı programlar sayesinde eğitici bilgiler edinebilmektedirler.

Yayın akışı, sabah saatlerinde başlayan dinleyici programlarıyla güne enerjik bir başlangıç yapmayı hedeflemektedir. Ardından gün boyunca Doğu ve dünya müziği, popüler ve yerel şarkılar, remix ve özel etkinlik programları yer alır. Kanal, genç dinleyicilerin büyük ilgi gösterdiği bir müzik kanalıdır ve geniş bir cihaz yelpazesinde (PC, tablet, cep telefonu) erişilebilir durumda bulunmaktadır.
Radyo Fenomen Oriental yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Fenomen Oriental yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station