×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Fenomen Türk Canlı radyo

1.0 5.0'ten itibaren 3 Yorum(lar)
Radyo Fenomen Türk, İstanbul, Türkiye'den yayın yapan bir müzik radyosudur. Kanalın hedefi, gençler ve genç yetişkinler olmak üzere Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden dinleyicileri içermektedir. Radyo Fenomen Türk, haftanın her günü popüler Türkçe şarkılar çalar ve dinleyicilerine dinamik ve enerjik bir müzik deneyimi sunar.

Kanalın haftalık programı, birçok programdan oluşur ve 24 saat boyunca müzik çalmaktadır. Kanalın popüler programları arasında "Fenomen Şov", "Enbe Orkestrası", "Dinle Hayatın Ritmini", "Günaydın Türkiye" ve "Fenomen Top 10" yer almaktadır. Dinleyiciler, canlı yayınlarına katılarak kanalın programlarına katılım sağlayabilirler.

Radyo Fenomen Türk, genç dinleyicilerin tercihi haline gelmiş ve Türk müzik kültürüne katkıda bulunmaya devam etmektedir. Kanal, İstanbul merkezli olmasına rağmen, Türkiye'nin birçok bölgesine ve dünya çapında internet üzerinden birçok dinleyiciye ulaşmaktadır.
Radyo Fenomen Türk yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Fenomen Türk yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station