×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

GalataFM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
GalataFM, Türkiye'nin İstanbul şehrinde faaliyet gösteren bir radyo kanalıdır. Kanal, İstanbul'da yaşayan herkesin keyifle dinleyebileceği geniş bir kitleye hitap ediyor. Geniş bir müzik yelpazesi sunan GalataFM, pop, rock, jazz, blues gibi çeşitli tarzda müzikleri dinleyicilerine sunuyor. Bunun yanı sıra haftanın belirli günlerinde alanında uzman konuklarla röportajlar yapıyor ve çeşitli talk-show programları da sunuyor.

Kanal, haftanın her günü 06:00 ile 24:00 saatleri arasında yayın yapmaktadır. GalataFM'in dinleyicilerine sağladığı müzik ve program seçenekleri ile her yaş gurubundan dinleyici kitlesi çekebiliyor. İstanbul'da yaşayanlar, GalataFM'in geniş yayın ağı sayesinde kanalı internet üzerinden de dinleme fırsatına sahip olabiliyorlar. Kanal, müzikseverlere keyifli ve kaliteli bir radyo deneyimi sunuyor.
GalataFM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
GalataFM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > GalataFM
Station