×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Gelisim Radyo Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Gelişim Radyo Rize'de bulunan bir radyo istasyonudur. Rize, Trabzon, Artvin, Giresun ve Bayburt gibi Karadeniz Bölgesi'nin çeşitli bölgelerinde bulunan dinleyicilerine yönelik yayınlar yapmaktadır.
Radyo kanalının yayın akışında, güncel haberler, müzik, kültür ve sanat programları gibi çeşitli konular bulunmaktadır. Ayrıca, dinleyicilerin farklı zevklerine hitap eden müzik programları da bulunmaktadır.
Gelişim Radyo'nun popüler programları arasında yerel haberlerin yer aldığı "Gündem Rizespor" ve şarkı isteklerinin karşılandığı "Dj Partisi" bulunmaktadır.
Radyo istasyonu, Karadeniz kültürüne ağırlık veren programlarıyla bölgenin en sevilen radyo kanalları arasında yer almaktadır.
Gelisim Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Gelisim Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle

Rize adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station