×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radio Glamorize Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radio Glamorize, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Kanalın dinleyicileri hedef kitlesi genellikle İstanbul ve yakın çevresindeki dinleyicilerdir. Ancak internet aracılığıyla dünya genelinden de dinlenebilmektedir.

Radio Glamorize, zengin bir müzik yelpazesi sunmaktadır. Kanalın programı içinde geniş bir müzik yelpazesi yer alır, popüler şarkılardan dünya müziğine, cazdan klasiklere kadar her türlü müzik tarzı dinleyicilerle buluşur. Ayrıca haberler ve canlı yayınlar da düzenli olarak yapılmaktadır.

Radio Glamorize, haftanın her günü, günün 24 saati yayın yapmaktadır. Kanal, keyifli ve dinamik müzikleriyle İstanbul ve Türkiye'nin pek çok yerinde geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Radio Glamorize yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radio Glamorize yayınını radio.net uygulamasında dinle

Marmara adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station