×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Gözde FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Gözde FM, Yalova merkezli bir radyo kanalıdır. Yalova ve çevresindeki dinleyicilere yönelik olarak yayın yapmaktadır. Kanal, geniş müzik yelpazesi ve kaliteli programları ile dikkat çekmektedir.

Gözde FM'in program akışı haftanın her günü sabah saatlerinden gece yarısına kadar devam etmektedir. Gün boyunca çalınan şarkıların yanı sıra programları arasında haber bültenleri, canlı telefon bağlantıları ve popüler müzik programları yer almaktadır. Kanal, özellikle yerel sanatçıların şarkılarına sıkça yer vererek bölgenin kültürel dokusunu yansıtmayı hedeflemektedir.

Gözde FM, kaliteli yayınları ve yerel kültüre verdiği önem ile Yalova halkının sevilen radyo kanalları arasında yer almaktadır.
Gözde FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Gözde FM yayınını radio.net uygulamasında dinle

Yalova adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station