×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Gold Türk Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Gold Türk, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Kanal, Türkiye genelinde dinleyicilere hizmet vermektedir. Kanalın programları, günün her saatinde dinleyicilere keyifli ve eğlenceli müzikler eşliğinde nostaljik anlar yaşatmayı hedefliyor. Altın şarkılar, Türk Sanat Müziği eserleri ve en sevilen Türk pop şarkıları gibi birçok farklı tarzda müzikler çalınmaktadır.

Kanalın programları arasında canlı yayınlar, özel röportajlar ve konser kayıtları gibi birçok farklı içerik bulunmaktadır. Özellikle 80'ler ve 90'lar temalı programları oldukça popülerdir ve geniş bir dinleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir. Kanal haftanın her günü 24 saat boyunca yayında ve istek üzerine şarkılar çalabilmektedir. Gold Türk, Türk müzik tarihine dair birçok anıyı dinleyicileriyle paylaşan keyifli bir radyo kanalıdır.
Gold Türk yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Gold Türk yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station