×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Hamsi FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Hamsi FM, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Geniş bir dinleyici kitlesine hitap eden kanal, Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen müzikseverlerin beğenisini kazanmaktadır. Kanal, gün boyunca Türkçe popüler şarkılar, yerel müzikler, ve nostaljik eserleri yayınlamaktadır. Ayrıca, Türkiye ve dünya gündemine dair güncel haberler, kültürel etkinlikler ve röportajlar da programlar arasında yer almaktadır.

Hamsi FM'in yayın akışı haftanın yedi günü boyunca, sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar devam etmektedir. Kanalda her saat başı haber bültenleri ve trafik bilgileri de servis edilmektedir. Dinleyiciler, radyo programlarına telefonla katılarak canlı yayınlarda yer alabilirler. Hamsi FM, İstanbul'da geniş kapsama alanı ile dinleyicilerine kaliteli ve renkli bir radyo deneyimi sunmaktadır.
Hamsi FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Hamsi FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Hamsi FM
Station