×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Housland FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Housland FM, İstanbul, Türkiye’nin önde gelen radyo kanallarından biridir. Şehrin merkezinde bulunan stüdyolarından yürütülen kanal, başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin diğer bölgelerinde de geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.

Kanalın programları, 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlanmaktadır ve evrensel müzik türlerine odaklanmakla birlikte, özellikle House, Deep House ve Tech House gibi elektronik müzik türleri üzerine odaklanmaktadır. Kanalın programları arasında, dünya çapındaki ünlü DJ'lerin canlı performansları, en son çıkan şarkılar ve röportajlar yer almaktadır.

Housland FM'in çizgisine bağlı bir dinleyici kitlesi bulunmaktadır ve müzik tutkunları tarafından yoğun bir şekilde takip edilmektedir. Kanalın müzikal odak noktası, dinleyicileri yolculuğa çıkaran ve onları şehir hayatının yoğunluğundan ayıran rahatlatıcı bir atmosfer sunmaktadır.
Housland FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Housland FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station