×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Incitek FM Canlı radyo

4.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Incitek FM, Erzincan'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Erzincan ve çevre illerden dinleyicilerine hitap eden kanal, geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Kanalın programları arasında yerel ve ulusal müzikler, haberler, kültür ve sanat etkinlikleri gibi birçok konu yer almaktadır.

Incitek FM'in programları, haftanın her günü sabah saatlerinde başlamakta ve gece geç saatlerine kadar devam etmektedir. Gün boyunca bölgesel ve ulusal haberlere önem veren kanal, dinleyicileri ile interaktif bir iletişim kurmak için de çeşitli programlar yapmaktadır. Her cumartesi ve pazar günü gerçekleştirilen canlı yayınlar, dinleyiciler için özel bir önem taşımaktadır.

Erzincan ve çevresindeki tüm dinleyicilere hitap eden Incitek FM, geniş bir müzik yelpazesi sunarak herkesin zevkine uygun yayın yapmaktadır. Özellikle yerel sanatçılara ve müzik gruplarına destek olan kanal, bölgenin kültür ve sanat hayatına da katkıda bulunmaktadır.
Incitek FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Incitek FM yayınını radio.net uygulamasında dinle

Erzincan adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station