×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Isra FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Üçüncü şahıs olarak, Isra FM, artan ölçüde çeşitlenen İstanbul radyo sektörüne katılmaktadır. İstanbul merkezli olan Isra FM, dinleme kitlesine müzik, haberler ve tartışmalar sunmak için tasarlanmış bir radyo kanalıdır. Dinleyicilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli programlar sunan Isra FM, İstanbul ve çevresinde yayın yapan radyo kanalları arasında popüler bir seçim olmuştur.

Isra FM'nin programları, günün farklı saatlerine göre değişiyor. Sabah saatlerinde, güncel haberlerle birlikte eğlenceli müzikler çalınırken, öğleden sonra daha çok sohbet programlarına yer veriliyor. Gece programları ise daha yavaş tempo müziklerle süsleniyor ve dinleyicilerin gevşemesini sağlayacak içerikler sunuyor.

Isra FM, İstanbul ve çevresindeki Türkçe konuşan insanların beğenisi için tasarlanmıştır. Radyo kanalının amacı, dinleyicilere kesintisiz bir müzik keyfi ve doğru haberler sunarak, onların günlerini daha keyifli hale getirmektir.
Isra FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Isra FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station