×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

iTÜ radyosu Jazz-Blues Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
iTu Radyosu Jazz-Blues, İstanbul, Türkiye'den bir radyo kanalıdır. Kanal, özellikle caz ve blues müziği sevenleri hedef almaktadır. Bu radyonun tüm programları İngilizce olarak sunulmaktadır. İTÜ Radyosu Jazz-Blues, İstanbul'da yer alan İstanbul Teknik Üniversitesine ait bir radyo kanalıdır.

Kanal, genellikle İstanbul'daki dinleyiciler için hizmet vermektedir. Radyo, her gün farklı zamanlarda programlar sunar ve dinleyicilerinin tamamını memnun etmek için birçok farklı caz ve blues türleri sunar. Kanalın popüler programları arasında, popüler caz ve blues şarkılarını çalan bir hava saati ve yerel jazz sanatçılarına adanmış bir program yer almaktadır.

iTu Radyosu Jazz-Blues, caz ve blues tutkunları için İstanbul'daki en iyi seçeneklerden biridir. Dinamik bir müzik yelpazesi sunan kanal, her yaş grubundan dinleyiciye hitap etmektedir ve Türkiye'nin en popüler radyo kanalları arasında yer almaktadır.
iTÜ radyosu Jazz-Blues yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
iTÜ radyosu Jazz-Blues yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station