×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Jelli Joy Turk Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Jelli Joy Türk, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır ve Türkiye'nin geniş bir kesimine hizmet vermektedir. Kanalın programları Türk pop, Türk halk müziği, Türk rock ve türkü gibi Türk müziği türlerini içermektedir.

Jelli Joy Türk, haftanın her günü özenle seçilmiş önceden kaydedilmiş programlar ve canlı yayınlar sunmaktadır. Kanalın programları arasında en iyi Türk müzikleri, Türkçe haberler, yerel spor haberleri, güncel kültür ve sanat etkinlikleri, en son sinema haberleri ve özel konukların röportajları bulunmaktadır. Jelli Joy Türk'ün hedefi, Türkiye'nin müzik kültürüne daha fazla tarafından katkıda bulunmak ve dinleyicilerine keyifli bir radyo deneyimi sunmaktır.
Jelli Joy Turk  yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Jelli Joy Turk yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station