×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

JoyTurk Rock Canlı radyo

3.0 5.0'ten itibaren 2 Yorum(lar)
JoyTurk Rock, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Türkiye'nin her bölgesinde dinleyici kitlesi bulunmaktadır ve özellikle rock müzik sevenlerin tercih ettiği bir kanaldır. JoyTurk Rock, 24 saat canlı yayın yapmakta ve gün boyu en sevilen rock şarkılarını çalmaktadır.

Kanaldaki programlar arasında Sabah Rock programı, öğle saatlerinde yayınlanan Rock Mutfak ve akşam saatlerine doğru başlayan Rock Mastürbasyonu programları yer almaktadır. Tüm programlar, deneyimli ve sevilen DJ'ler tarafından hazırlanmakta ve sunulmaktadır.

JoyTurk Rock, Türkiye'deki rock müzik tutkunlarının ihtiyacını karşılamak için kurulmuştur ve müzikseverlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Dinleyiciler, kanalın web sitesinden de canlı yayınları takip edebilmektedirler.
JoyTurk Rock yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
JoyTurk Rock yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station