×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Karadeniz Sesi FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Karadeniz Sesi FM, İstanbul'da bulunan bir radyo istasyonudur. Karadeniz bölgesinden yayın yaptığı için, Karadeniz kültürüne ve müziğine özel bir ilgi göstermektedir. İstasyon, Karadeniz bölgesindeki dinleyicilerinin yanı sıra Türkiye'nin diğer bölgelerinde de popülerliğini sürdürmektedir.

Karadeniz Sesi FM'in programları, müzik, haberler, kültürel etkinlikler, röportajlar ve tartışmalar içermektedir. Programlar, haftanın her günü boyunca düzenli olarak yayınlanmaktadır ve her program, özenle seçilmiş müzik tarzlarına ve konulara adanmıştır.

İstasyonun yayınlarında, Karadeniz bölgesinin geleneksel müzikleri kadar modern tarzlarda da müzikler çalınmaktadır. Ayrıca, düzenli olarak programlarında yerel müzisyenlere ve sanatçılara da yer vermektedirler. Karadeniz Sesi FM, bölgesel kültürü ve müziği yaşatmak amacıyla, dinleyicileri için yararlı bir medya kaynağıdır.
Karadeniz Sesi FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Karadeniz Sesi FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station