×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Karadeniz Akustik Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Karadeniz Akustik, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde bulunan bir radyo istasyonudur. Kanal geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir ve müzik temalı bir yayın formatına sahiptir.
Karadeniz Akustik, Karadeniz bölgesine özgü geleneksel müzik tarzını, modern ve klasik popüler müzikle birleştirir. Haftanın çeşitli günlerinde yayınlanan programları arasında, Karadeniz müziği ve yerel müzisyenlerin eserleri, popüler müzik listeleri ve diğer müzik türleri yer almaktadır.
Kanalin, dinleyicilerinin ruhunu dinlendirebilecekleri ve günün stresinden uzaklaşabilecekleri bir ortam sağlamayı amaçladığı bilinmektedir. Karadeniz Akustik, her yaştan insanın ilgiyle takip ettiği, bölgenin en sevilen radyo istasyonlarından biridir.
Karadeniz Akustik yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Karadeniz Akustik yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Karadeniz Akustik
Station