×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Kent FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Istanbul merkezli Kent FM, Türkiye'nin en popüler radyo istasyonları arasında yer alır. Kanal, Türkçe pop müzik, slow müzik, popüler şarkılar ve en yeni hit şarkıların yer aldığı zengin bir müzik yelpazesi sunmaktadır.

Kent FM, özellikle İstanbul ve çevre illerdeki geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Dinleyiciler günün her saatinde sevdiği müzikleri dinleyebilirler. Kanalın programları arasında sabah showları, haber bültenleri, kültür-sanat programları, yerli ve yabancı müzik yayınları yer almaktadır.

Kent FM, dinleyicilerine canlı yayın seçeneği sunarak, internet tabanlı radyo platformları aracılığıyla da dünya genelindeki Türk müzikseverlere ulaşmaktadır. Kanal, hem güncel hem de klasik şarkılarıyla dinleyicilerinin kalbini kazanmayı başarmıştır.
Kent FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Kent FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station