×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

KENT FM 95.5 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
KENT FM 95.5, İstanbul'da yer alan bir radyo kanalıdır. Ana odak noktası şehrin kalabalık nüfusuna hitap ederek İstanbul'un tüm bölgelerinde yayın yapmaktır. Gün boyunca gerçekleştirilen canlı yayınlar arasında, popüler şarkılar ve Türkçe müzik yayınları yer almaktadır. Ayrıca, yerel ve uluslararası haberler, hava durumu raporları ve trafik bilgileri de dinleyicilere sunulmaktadır.

KENT FM 95.5, hafta içi ve hafta sonu belirli saatlerde canlı programlar yayınlamaktadır. Programlar arasında söyleşiler, müzik söyleşileri ve telefonla canlı yayın programları da yer almaktadır. Günde 24 saat yayın yapan KENT FM 95.5, İstanbul sakinlerine her zaman eğlenceli ve bilgilendirici bir radyo deneyimi sunar.
KENT FM 95.5 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
KENT FM 95.5 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station