×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Korganinsesi FM Canlı radyo

2.5 5.0'ten itibaren 2 Yorum(lar)
Korganinsesi FM, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir radyo istasyonudur. Radyo istasyonu, Karadeniz bölgesindeki pek çok şehri kapsayan geniş bir bölgeye hizmet vermektedir.

Korganinsesi FM, 24 saat boyunca yayın yapmaktadır ve geniş bir program yelpazesi sunmaktadır. İstasyonun programları arasında haberler, müzik, eğlence, magazin ve röportajlar yer almaktadır.

Korganinsesi FM, bölgesel bir radyo istasyonu olarak, bölgedeki yaşam tarzı ve kültürle ilgili içeriklere ağırlık vermektedir. Radyo istasyonuna bağlı yayıncılar, bölgedeki sanatçılar, siyasi liderler ve işletme sahipleri ile röportajlar gerçekleştirerek yerel konular hakkında bilgi aktarmaktadır.

Genel olarak, Korganinsesi FM, Karadeniz bölgesi halkına seslenen ve onların beğenilerini ve taleplerini göz önünde bulunduran bir radyo istasyonudur.
Korganinsesi FM  yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Korganinsesi FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Korganinsesi FM
Station