×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Kral Pop Radyo Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Kral Pop Radyo, İstanbul, Türkiye'den bir radyo kanalıdır. Kanal, Türkiye'nin her bölgesinde ve özellikle pop müzik sevenler için en çok tercih edilen radyo kanallarından biridir.

Kral Pop Radyo'nun yayın programı, sabah saatlerinde başlayıp gece yarısına kadar devam eder. Kanalın programları, gün boyu hit şarkıları ve pop müzik parçalarını, ülkenin önde gelen DJ'leri tarafından sunulur.

Kanala, Kral Medya Grubu'na ait birçok program da katılır. Kral Pop Radyo, dinleyicilerine hem Türkiye'den hem de dünya genelinden en güncel pop müzikleri sunar.

Kral Pop Radyo, Türkiye'de diğer popüler radyo kanallarına kıyasla daha fazla genç ve dinamik bir dinleyici kitlesine hitap eder. Kanal, pop müzik hayranlarına her gün kesintisiz müzik keyfi sunar.
Kral Pop Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Kral Pop Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station