×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Dieters Schlager Radio 2 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Dieters Schlager Radio 2, Türkiye'den bir radyo kanalıdır ve tüm Türkiye ve yakın bölgelerine hizmet vermektedir. Bu kanal, en sevilen schlager müziklerini çalar ve kitlelerin favori şarkılarına ev sahipliği yapar. Hafif, keyifli ve eğlenceli bir radyo kanalı olan Dieters Schlager Radio 2, dinleyicilerine güzel bir müzik deneyimi sunar.

Programları haftanın her günü sabah saatlerinde başlamaktadır. Her günün farklı bir programı ve konusu bulunur. Pazartesi günleri "Sevdiğin Şarkılar" programıyla başlar ve bu programda, dinleyiciler tarafından istek hattına gelen şarkılar çalınır. Diğer günlerde ise, "Schlager Saati", "Popüler Şarkılar" ve "Yerli Müzik" gibi programlar yayınlanır. Dieters Schlager Radio 2, Türkiye'nin dört bir yanındaki dinleyicilerine eğlenceli bir radyo deneyimi sunmaktadır.
Dieters Schlager Radio 2 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Dieters Schlager Radio 2 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Dieters Schlager Radio 2
Station