×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Lig Radyo Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Lig Radyo, İstanbul merkezli bir radyo istasyonudur. Türkiye’nin her bölgesindeki spor meraklıları için hizmet vermektedir. Kanalın ana hedef kitlesi erkekler olmasına rağmen, kadın dinleyicilerde yaygın olarak bulunmaktadır. Lig Radyo, spor müsabakaları ve maç özetleri hakkında canlı yayınlar gerçekleştirir. Programlarında Türkiye Süper Kupası, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi gibi önemli uluslararası turnuvaların yanı sıra yerel lig maçlarına da yer vermektedir.

Gün içerisindeki programların çoğu futbol odaklı olsa da, diğer spor dallarına da bazı programlar ayırırlar. Takımın fanatikleri için özel programlar ve röportajlar da yayınlanır. Kanalda ayrıca spor dünyasındaki güncel gelişmeleri takip eden özel programlar yer almaktadır. Lig Radyo, kaliteli yayın, geniş kapsama alanı ve heyecan verici programlarıyla Türkiye’nin en çok dinlenen radyo istasyonları arasında yer almaktadır.
Lig Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Lig Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station