×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Lokum FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Lokum FM, Istanbul'un önde gelen radyo kanallarından biridir. İstanbul'da bulunmakta olan bu radyo kanalı, tüm Türkiye'de dinlenebilmektedir. İstanbul'da bulunan uydu antenleri sayesinde geniş bir alanı kapsayan Lokum FM, popüler müzik tarzıyla yayın yapmaktadır.

Kanalın programları arasında gün boyunca çalınan pop, rock ve dans müzikleri bulunurken, belirli saatlerde programcıların sunmuş olduğu sohbetler dinleyicilerin ilgi odağı olmaktadır. Lokum FM, geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir ve her yaştan dinleyiciye uygun yayınları ile dikkat çekmektedir. Genellikle @lokumfm hesabından programlarına ilişkin güncel bilgiler paylaşılır.

Lokum FM, bölgesel bir radyo kanalı olmakla birlikte ulusal alanda da ses getiren bir kanaldır. Dinleyicilerine en iyi müzikleri seçerek ve farklı programlarıyla İstanbul'da ve tüm Türkiye'de en çok dinlenen radyo kanallarından biri haline gelmiştir.
Lokum FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Lokum FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station