×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Medrese Radyo Canlı radyo

3.1 5.0'ten itibaren 34 Yorum(lar)
Medrese Radyo, Türkiye'nin Muğla şehrinde bulunan yerel bir radyo istasyonudur. İslam dini üzerine odaklanmış olan kanal, Müslüman toplumunun çeşitli kesimlerine hitap etmektedir. Medrese Radyo, savunuculuğunu yaptığı din temelli programları ve Müslüman değerleri ile ilgili tartışmaları içeren zengin bir program akışı sunar.

Medrese Radyo, haftanın her günü 24 saat boyunca yayın yapar ve farklı zaman dilimlerinde düzenli olarak güncellenen programlarıyla dinleyicilerini bilgilendirir. Programlar arasında Kur'an tefsiri, hadisler, Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)'in hayatı gibi konular yer almaktadır.

Muğla ve çevre bölgelerinde yer alan İslam topluluğuna hitap eden Medrese Radyo, son derece popüler bir istasyondur. Kanal aynı zamanda online olarak da dinlenebilir ve dünya genelinde Müslümanlar tarafından takip edilir. Medrese Radyo, dinleyicileri için manevi bir yol gösterici ve rehberdir.
Medrese Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Medrese Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station