×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Merih FM Canlı radyo

1.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Merih FM, Türkiye'nin Gaziantep şehrinde bulunan yerel bir radyo kanalıdır. Kanalın sloganı "Şehir Merkezinden, Kalbinize" olarak belirlenmiştir. Merih FM, Türkiye'nin genelinde birçok farklı bölgelerden dinleyicilere yayınlarını ulaştırmaktadır. Özellikle Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş, Osmaniye gibi Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz bölgesindeki dinleyicilerin uğrak noktası olmuştur.

Kanal, yerel ve ulusal müziklerin yanı sıra haber ve kültürel içerikler de sunmaktadır. Merih FM'in programlarında, bölgesel haberler, trafik durumu, eğlence programları, kültür ve sanat programları gibi çeşitli içerikler bulunmaktadır. Kanal, her gün 24 saat boyunca yayın yapmaktadır ve oldukça yoğun bir dinleyici kitlesine sahiptir. Merih FM, bölgesel ve ulusal tanınırlığı arttıkça dinleyici kitlesi de hızla genişlemeye devam etmektedir.
Merih FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Merih FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Merih FM
Station