×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radio Mevlana Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radio Mevlana, Türkiye'nin Konya şehrinde yer alan bir radyo kanalıdır. Kanalın adı, Konya'nın meşhur şairi ve düşünürü Mevlana Celaleddin Rumi'nin adını taşımaktadır. Bu nedenle, kanalın yayın ilkeleri arasında hoşgörü, sevgi ve birlik mesajları yer almaktadır.

Radio Mevlana, Türkiye genelinde yayın yaparak her bölgeden dinleyicilere ulaşmayı hedeflemektedir. Kanalın programları arasında çeşitli müzik türleri, kültür-sanat ve edebiyat programları yer almaktadır. Bunun yanı sıra, dinlendirici ve meditatif müziklerle dolu programlar da dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Kanalın programları genellikle sabah saatlerinden itibaren başlayarak gece saatlerine kadar devam etmektedir. Radio Mevlana, dinleyicilerine hoş vakit geçirme imkanı sunarken, aynı zamanda birçok önemli kişilik ve uzmana da yer vererek kesin bilgi aktarmayı da hedeflemektedir.
Radio Mevlana yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radio Mevlana yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radio Mevlana
Station