×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Nokta Radyo Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Nokta Radyo, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Türkiye genelindeki dinleyicilere hitap eden kanal, popüler müzik, haberler ve kültürel içeriklerle dolu bir program sunmaktadır. Kanalın yayın akışı, gün boyunca en sevilen şarkıların ve popüler hit parçaların çalınmasıyla başlamakta ve gün içinde sırasıyla haberler ve programlarla devam etmektedir.

Nokta Radyo, özellikle İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin her bölgesinde önemli bir dinleyici kitlesine sahiptir. Kanalın programları arasında müzik, güncel haberler, magazin haberleri, kültürel etkinlikler ve özel konukların yer aldığı programlar yer almaktadır.

Nokta Radyo, tüm Türkiye'deki dinleyicilerine hitap eden geniş bir program yelpazesi sunarak öncü radyo kanalları arasındadır. Kanalın dinleyicileri, özenle hazırlanmış programlar sayesinde en sevdikleri müziklere ve güncel gelişmelere kolayca erişebilirler.
Nokta Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Nokta Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station