×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

NTV Spor Radyo Canlı radyo

1.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
NTV Spor Radyo, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Kanal, spor haberleri ve canlı maç yayınları ile Türkiye genelindeki spor severlerin ilgisini çekmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Trabzon, Kayseri, Gaziantep ve Diyarbakır gibi birçok bölgede dinlenebilmektedir.

Kanal, her gün 07:00-23:00 arasında yayın yapmaktadır. Yayın akışında ilk sırayı spor haberleri almaktadır. Ardından günün önemli maçlarının canlı yayınlarına ve maç analizlerine yer verilmektedir. Ayrıca, spor dünyasındaki güncel konuların tartışıldığı programlar ve özel röportajlar da yayınlanmaktadır.

NTV Spor Radyo, spor tutkunlarının megafonu olarak Türkiye'deki popüler radyo istasyonlarından biridir. İnsanların herhangi bir cihazı kullanarak herhangi bir yerden canlı maç yayınlarını takip etmelerini sağlamaktadır.
NTV Spor Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
NTV Spor Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station