×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Number1 Türk Slow Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Number1 Türk Slow, İstanbul'da bulunan bir radyo kanalıdır. Kanal, Türk slow müzik türlerine odaklanan ve yerel sanatçıların yanı sıra Türkiye'den ve dünyanın çeşitli bölgelerinden de sanatçıların şarkılarına yer veren bir müzik kanalıdır. Kanalın hedef kitlesi, slow müzik seven genç yetişkinler ve orta yaşlı müzikseverlerdir.

Kanalın programı, günün farklı saatlerinde farklı programlarla yapılandırılmıştır. Gün boyunca slow müzik türlerine odaklanan kanal, akşam saatlerinde ise Slow Mix programıyla dinleyicilerine yavaş tempolu parçaları aralıksız sunmaktadır. Yine, haftanın belirli günleri özel programlar düzenlenerek farklı sanatçılar ve müzik türleri tanıtılmaktadır.

Number1 Türk Slow, Türk slow müzik sevenler için yalnızca İstanbul'dan değil, Türkiye'nin birçok bölgesinden de dinlenebilen bir radyo kanalıdır. Yayınlarını online olarak da sürdüren kanal, internet kullanıcılarının da büyük ilgisini çekmektedir.
Number1 Türk Slow yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Number1 Türk Slow yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station