×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Orhan Ölmez Canlı radyo

3.8 5.0'ten itibaren 5 Yorum(lar)
Radyo Orhan Ölmez, Türkiye'nin en popüler radyo istasyonlarından biridir. İstanbul merkezli olan radyo, tüm Türkiye genelinde yayın yapmaktadır. Özellikle Orhan Ölmez şarkılarının çalındığı ve onun en sevilen şarkılarının hayranlarına hitap eden radyoda, farklı müzik tarzlarına da yer verilmektedir.

Radyonun programı, günün farklı saatlerine göre değişse de, genellikle gün içinde çalınan müziklerin yanı sıra, popüler konuların ve güncel haberlerin de bulunduğu programlara ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca canlı yayınlarıyla dinleyicilerle interaktif bir iletişim kurmayı hedefleyen radyo, geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmaktadır.

Radyo Orhan Ölmez, kaliteli müzik yayınıyla hem gençlerin hem de yaşlıların tercih ettiği bir radyo istasyonudur. Dinleyicilerin talep ve isteklerine de açık olan radyo, Türkiye'nin en sevilen radyolarından biri olarak kabul edilmektedir.
Radyo Orhan Ölmez  yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Orhan Ölmez yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo Orhan Ölmez
Station