×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Pop 90 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Pop 90, Istanbul merkezli bir radyo kanalıdır ve Türkiye genelindeki müzikseverlere hitap etmektedir. Kanalın ana programı, her gün sabah saat 7'den gece yarısına kadar olan sürede, en sevilen 90'lı yabancı pop şarkılarına yer vermektedir. Bunun yanı sıra, özellikle cumartesi geceleri canlı yayınlarla dinleyicilerine keyifli bir müzik deneyimi sunmaktadır.

Pop 90, sadece müziğe değil, aynı zamanda habere, kültür-sanat etkinliklerine ve yaşam tarzına da yer vermektedir. Ayrıca, özel günlerde ve önemli etkinliklerde de dinleyicilerine özel programlar sunmaktadır.

Pop müziğin en sevilen şarkılarına ev sahipliği yaparak Türkiye genelinde müzik dinleyicilerinin gönlünü fetheden Pop 90, her geçen gün daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmaktadır.
Pop 90 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Pop 90 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station